IMPULSE VG+ Series 4

Frekvenční měniče nové generace

Měniče Magnetek IMPULSE VG+ Series 4 pokračují v tradici výrobce nabízet cenově výhodné frekvenční měniče. Navazují na zkušenosti získané na stovkách tisíc instalací a jsou optimálním řešením řízení jeřábových a zdvihacích zařízení.
Software měničů je navržen speciálně pro aplikace manipulace s materiálem. Mohou být nastaveny pro vektorové řízení bez zpětné vazby nebo V/Hz pro řízení pojezdů a kladkostrojů s mechanickou brzdou.
Měniče nabízí další bezpečnostní funkce a možnosti a za svoji cenu poskytují bezkonkurenční výkon.

Load Check II nepřetržitě sleduje zatížení jeřábu jak v klidu, tak i při zrychlení a brání poškození zařízení.

Safe Torque Off je duplicitní hardwarový zabezpečovací obvod, který zaručuje zabrzdění motorů v případě stisku STOP. Díky tomu měniče splňují požadavky bezpečnostní kategorie 3, PL-D a SIL CL2 podle ISO / EN 13849-1 a IEC / EN 62061, IEC / EN 61508.

Adaptive Ultra-Lift umožňuje vyšší výkon bez zatížení

Brake Test je nástroj pro kompletní test stavu brzdy. Díky tomu můžete včas provést preventivní údržbu a rychle uvést zařízení opět do plného provozu.

Anti-Shock automaticky stabilizuje břemeno detekcí a případným omezením rychlého zvýšení točivého momentu motoru. Tím snižuje riziko poškození jeřábu rázy způsobenými chybnou obsluhou.

Quick-Set je inteligentní programovací prostředí s možností automatického nastavení.

Safe Lifting brání propadu břemene při odbrzdění. Spolehlivě omezuje točivý moment na nutné minimum a chrání zařízení před nadměrným zatížením.

Přídavné karty rozšiřují možnosti měniče.

Diagnostický systém IMPULSE Link nabízí dálkovou správu.

Kompatibilita 50 Hz, CE
Měniče IMPULSE VG+ jsou kompatibilní s evropskou síťovou frekvencí 50 Hz, mají homologaci CE, a filtr EMC.

Spolehlivost
Frekvenční měniče Magnetek jsou navrženy speciálně pro použití při manipulaci s náklady a s ohledem na maximální spolehlivost a hospodárnost. Hardware a software důkladně testovány.

Ke stažení